Odkazy

Prodej čtyřkolek
ATV-Centrum - čtyřkolky, ATV i quad kvalitní čtyřkolky, prodej a servis čtyřkolek E-TON, JourneyMan, SMC a DINLI.

Půjčovna nářadí Praha
Půjčovny nářadí DKNV nabízejí širokou škálu kvalitních strojů pro mnoho oborů, dále zahradní techniku či stavební stroje s jistotou pravidelného servisu a vysoké spolehlivosti.

Žaluzie, rolety, markýzy
Firma LEFA SERVIS zabývající se stínící technikou navrhuje dodává a montuje žaluzie, japonské posuvné panelové stěny, rolety, plise, zatemnění, záclonové kolejnice, shrnovací dveře a stěny, dělící stěny, markýzy, fasádní clony, mříže pevné, mříže nůžkové, sítě proti hmyzu, garážová vrata a eurookna.

Pojišťovací a finanční makléř
Nezávislé poradenství v oboru pojištění a financí. Poradí s výběrem správné pojišťovny a pojistného produktu. Poradí s výběrem produktů jako jsou například: životní pojištění, havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti, zdravotní pojištění, stavební spoření, povinné ručení, úrazové pojištění a mnoho dalších.

Zpracování kovů
Kovozpracující firma s tradicí více jak 20 let. Vlastní prášková lakovna, pálení laserem, výroba z oceli, nerezu, hliníku a mosazi a to od stavebních konstrukcí přes vybavení interiéru, vybavení obchodů až po opláštění budov, včetně dodávky skla a jiných materiálů.

Dětská chirurgie Praha
Dětská chirurgie v Praze se specializací na operace dětí bez nutnosti pobytu v nemocnici! Specializované pracoviště na dětskou kýlu, léčbu rázovou vlnou, urologické problémy.

Správa počítačových sítí
Počítačová firma zabývající se správou sítí, prodejem počítačů, servisem počítačů a dalšími službami souvisejícími s výpočetní technikou.

Účetní a daňové služby
Jedná se o poradenskou a konzultační firmu v oblasti ekonomiky, účetnictví, auditu, daní, úvěrů, podnikatelských záměrů, analýz a likvidací.

Stavební firma
Soukromá stavební realizační společnost zajišťující služby v oblasti realizace a rekonstrukce staveb, úprav interiérů, sádrokartonových konstrukcí a tepelných izolací.

Porcelánové hrnky
Elektornický obchod s kvalitním německým porcelánem. Výběr z aktuální nabídky předních výrobců hrnků.