Přestavba na LPG

Průběh přestavby na LPG

  1. přestavba na lpg začíná důkladnou prohlídkou vozu, kde zkoumáme zejména palivovou a zapalovací soustavu
  2. poté konzultujeme se zákazníkem umístění přepínače, umístění a velikost nádrže, atd.
  3. při samotné přestavbě dochází k instalaci reproduktoru, řídící jednotky, odpojení vstřikovačů, instalaci plynových vstřikovačů a kabeláže, dále pak instalaci nádrže, přípojky plnění, natažení dopravní trubice plynu, multiventilu a přepínače.
  4. po dokončení provádíme ještě jednu důkladnou kontrolu spojů a pomocí počítače nastavíme základní parametry motoru a následně kalibrujeme.
  5. Další parametry upravíme při provozu
  6. Práce zakončujeme diagnostikou motoru testery

Neváhejte se na nás obrátit, ať už máte jakýkoli model vozu. Máme zkušenosti z přestavbou na LPG malých vozů typu Renault Thalia, Škoda Fabia, Ford vision a dalších značek, ale i montáž LPG do větších vozů jako třeba Škoda Octavia, Superb, Renault Megan, Volkswagen golf. Provedli jsme přestavbu na LPG vozů BMW, Peugeot, Citroen, Toyota, Volvo, Hyundai, Mazda a dalších.

Kromě montáže LPG zajišťujeme samozřejmě i následný servis nejen vozů, které přestavujeme my, ale také vozy, které upravili jinde. Každý vůz, který má za sebou montáž LPG by měl projít každoročně revizní prohlídkou. Pokud nemá majitel vozu záznam o prohlídce v příloze technického průkazu, může mít problém s provedením technické kontroly.

Jsme samozřejmě schopni, připravit vůz k technické prohlídce, neboť kromě přestavby na LPG zajišťujeme veškerý další nutný servis na voze.