Servis LPG

Pravidelný servis

Stejně jako jakýkoliv jiný systém i LPG palivový systém potřebuje pravidelnou údržbu. Naše firma samozřejmě naízí i tuto službu.

1. kontrola

První prohlídka po namontování systému probíhá po ujetí vzdálenosti mezi 1000 a 1500km. Při této prohlídce se kontroluje celková funkčnost systému včetně těsnosti. Tato prohlídka je v našem servisu bezplatná.

2. kontrola

Druhá prohlídka se provádí po jednom roce provozování systému a je zaměřena hlavně na těsnost systému, případně probíhá výměna filtru. Tato prohlídka u nás stojí pouze 300,- Kč včetně DPH

Všechny programovatelné systémy jsou vybaveny interní diagnostikou. Po připojení k PC daného programu přes USB nebo Bluetooth lze vyčíst závady, upravovat parametry a provádět dodatečné korekce programu.

Obecný servis

Mimo montáže LPG systému poskytuje naše firma B-LAND, s.r.o. také klasický servis se specializací na vozy Renault a Dacia. Připravili jsme pro Vás servis na počkání. Můžete přijet, aniž by jste se objednali a my Vám drobné opravy uděláme na počkání. Pokud by jste se chtěli přesvědčit, že oprava, kterou potřebujete bude opravdu na počkání, stačí zavolat na 777 222 432 a s technikem se domluvit.